Najczęściej sprzedawane

 • Auto White Widow
  Auto White Widow

  This auto flowering plant is the auto flowering version of the White...

  63 zł
 • White Widow Automatic
  White Widow Automatic

  White Widow Automatic z Royal Queen Seeds to kolejna, automatycznie...

  36 zł
 • Critical Kush
  Critical Kush

  Critical Kush to efekt bardzo długiegiej pracy nad genami dwóch słynnych...

  151 zł
 • Passion 1
  Passion 1

  Passion #1® to Indica, stworzona w latach '70 w Kalifornii. W Holandii...

  91 zł
 • Cannatonic
  Cannatonic

  Cannatonic to medyczna odmiana o zawartości CBD równej zawartości THC....

  105 zł

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Vulkania Seeds

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Opinie: 0

  Babylonia Fruit to spektakularna odmiana, która korzenie ma w Afryce i Azji.  Rośliny mają średni rozmiar. Gałęzie są pokryte pełnymi żywicy topami o przyjemnym owocowym smaku i zapachu. Babylonia Fruit ma bardzo dużo THC i sprawdza się w zastosowaniach medycznych.

  80 zł
 • Opinie: 0

  Dhaze to nasza pierwsza odmiana Haze, otrzymana przez skrzyżowanie słynnego Northern Lights #5 z odmianą Haze. Geny Northern Lights gwarantują pokaĹşne zbiory i szybkie kwitnienie, za to geny Haze dają ten uwielbiany smak, zapach i czysty, energetyczny haj. Idealnie nadaje się to metody SCROG. Plon: 550-600g/m2 przy 6-9 roślinach.

  101 zł
 • Opinie: 0

  Diesel V2.0 to głównie sativa, fenotyp wyselekcjonowany ze słynnego New York City Diesel. Nie potrzebuje długiej wegetacji i idealnie nadaje się do SCROG. Ma świetny cytrusowy aromat i kwaśny, cytrusowy smak. Działanie jest pobudzające, głównie umysłowe. 6-12 roślin/m2, plon 550-600g/m2

  76 zł
 • Opinie: 0

  Fayaka to słodka, euforyczna hybryda indica/sativa powstała przez skrzyżowanie genów Nepali i NYCD z 2006 roku. Działanie początkowo jest pobudzające, rozweselające a po dłuższym czasie przechodzi w całkowite rozluĹşnienie. Fayaka ma bardzo owocowy aromat i suchy, cierpki smak Diesla. Plon do 600g/m2 przy 6-12 roślinach.

  76 zł
 • Opinie: 0

  Hash Plant to bardzo mocna, narkotyczna i szybka odmiana, kwitnie w ok 45-50 dni. Jest znana z ogromnej produkcji żywicy, do tego są niskie i gęste, idealne do SOG. Hash Plant jest bardzo łatwy i nikomu nie sprawi problemów. 9-12 roślin /m2 = 450-500g/m2. Odmiana świetna dla użytkowników medycznych, daje głębokie narkotyczne odurzenie, działa...

  101 zł
 • Opinie: 0

  Northern City Haze to spektakularna krzyżówka 3 najlepszych odmian świata: Northern Lights, New York City Diesel i Haze. Jest to odmiana stworzona dla koneserów Sativy, geny indica jedynie skracają czas kwitnienia. Northern City Haze rośnie szybko i dobrze nadaje się do SCROG, daje bardzo duże zbiory twardych, lepkich topów. 

  114 zł
 • Opinie: 0

  White Diesel to bardzo wytrzymała indcia o dużym plonie. 9-12 roślin/m2 = 550-600g/m2. Rośliny mają średnią wysokość i bardzo dużą zawartość kannabinoidów. Wyglądem przypomina NYCD ale aromat zachowuje po White Widow.

  76 zł
 • Opinie: 0

  White Fya (lub Fuego Blanco) to hybryda White Widow stworzona w 2004 roku, znana ze ogromnego umysłowego działania. Jest to najpopularniejsza odmiana na naszych wyspach, zarówno indoor i outdoor. Odmiana jest szybka, kwitnie w 50-52 dni, idealnie nadaje się do SOG. 9-12 roślin/m2 = 550-600g/m2. White Fya jest odporna na choroby i pleśń, nadaje się dla...

  84 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów