Najczęściej sprzedawane

 • Auto White Widow
  Auto White Widow

  This auto flowering plant is the auto flowering version of the White...

  63 zł
 • White Widow Automatic
  White Widow Automatic

  White Widow Automatic z Royal Queen Seeds to kolejna, automatycznie...

  36 zł
 • Critical Kush
  Critical Kush

  Critical Kush to efekt bardzo długiegiej pracy nad genami dwóch słynnych...

  151 zł
 • Passion 1
  Passion 1

  Passion #1® to Indica, stworzona w latach '70 w Kalifornii. W Holandii...

  91 zł
 • Cannatonic
  Cannatonic

  Cannatonic to medyczna odmiana o zawartości CBD równej zawartości THC....

  105 zł

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Pure Seeds

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Opinie: 0

  B3 Medicla to czysta, szybka Indica powstała przez skrzyżowanie Hasplant x Nothern Light. Indoor gotowa jest w 50-60 dni kwitnienia a outdoor już w połowie września. Topy smakują jak marokański haszysz i dają ciężkie, narkotyczne działanie dzięki wysokiej zawartości CBD. Medycznie sprawdza się na niepokój i problemy ze snem.

  29 zł
 • Opinie: 0

  Big Skunk to produktywna hybryda, bardzo szybka bo potrzebuje tylko 45-50 dni kwitnienia indoor aby wyprodukować 500g/m2, a outdoor kończy już w połowie września. Medycznie używana jako antydepresant dzięki temu że daje wyjątkowe poczucie błogości. Topy są intensywnie owocowe, smakują borówkami. 

  29 zł
 • Opinie: 0

  Custom X to produktywna, automatyczna wersja słynnego Criticala. Rośliny są łatwe i odporne na ciężki klimat, na grzyby i szkodniki. Osiągają 70-90cm wysokości i gotowe są po 60-70 dniach. Topy Custom X są świetne, słodkie, cytrusowe i dają mocne mieszane działanie fizyczno-umysłowe.

  38 zł
 • Opinie: 0

  Shark Haze to nasza najmocniejsza odmiana, w 80% Sativa o wyjątkowym, cytrynowym smaku. Działanie jest bardzo mocno psychoaktywne, tripowe i pobudzające seksualnie. Shark Haze mimo że Sativa to jest szybką i łatwą odmianą o bardzo dużej zawartości THC.

  38 zł
 • Opinie: 0

  Speed Haze to w 75% Sativa, a dzięki automatycznemu kwitnieniu gotowa jest już w 70-75 dni od startu. Rośliny osiągają do 1m wysokości i dają psychoaktywne, stymulujące działanie. Topy mają intensywny zapach cytrusów. Są twarde i pełne żywicy. Speed Haze to zdecydowanie udana próba zamknięcie genów Sativy w szybkiej, produktywnej wersji kwitnącej...

  38 zł
 • Opinie: 0

  THC Autofloreciente to Afgańska Indica w automatycznie kwitnącej wersji, gotowa w 75 dni od startu. Rośliny osiągają 40-80cm produkując 300-500g/m2 indoor i 50-100g/roślinę outdoor. Topy są mocno owocowe, a rośliny nie wymagają specjalnych umiejętności ani warunków aby dać dobry efekt.

  25 zł
 • Opinie: 0

  Viking Haze to w 80% Sativa o ogromnej zawartości THC i bardzo mocnym, umysłowym haju. Jest to prawdopodobnie jedna najmocniejszych odmian Haze i najbardziej produktywnych, a gotowa jest po zaledwie 65 dniach kwitnienia. Topy smakują i pachną drewnem sosnowym.

  38 zł
 • Opinie: 0

  White Widow to biała legenda, hybryda odmiana Indyjskich i Brazylijskich. Rośliny dobrze się rozgałęziają i pełne są topów oszronionych żywicą. Odmiana jest bardzo przyjemna w działaniu, dobrze sprawdza się w większym gronie i medycznie jako antydepresant. Topy mają owocowy smak i zapach.

  29 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów