Najczęściej sprzedawane

 • Auto White Widow
  Auto White Widow

  This auto flowering plant is the auto flowering version of the White...

  63 zł
 • White Widow Automatic
  White Widow Automatic

  White Widow Automatic z Royal Queen Seeds to kolejna, automatycznie...

  36 zł
 • Critical Kush
  Critical Kush

  Critical Kush to efekt bardzo długiegiej pracy nad genami dwóch słynnych...

  151 zł
 • Passion 1
  Passion 1

  Passion #1® to Indica, stworzona w latach '70 w Kalifornii. W Holandii...

  91 zł
 • Cannatonic
  Cannatonic

  Cannatonic to medyczna odmiana o zawartości CBD równej zawartości THC....

  105 zł

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Original Sensible Seeds

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
 • Opinie: 0

  Automatic od Big Buddhy to nowa generacja automatów, bardziej stabilnych, z większym wigorem, lepszym zapachem i smakiem. Automatic jest maksymalnie prostą odmianą, nikomu nie sprawi problemów, od nasiona do końca potrzebuje ok 9-10 tygodni.

  162 zł
 • Opinie: 0

  Big Buddha Cheese to nasza wersja słynnego UK Cheese, z którego przez dwa lata izolowaliśmy cechy, jakie najbardziej nam się podobały. Domieszaliśmy też geny Afghani co przełożyło się na większy plon niż w oryginale. Zapach nadal pozostał typowy dla Cheese, old schoolowy, ostry, serowy. Działanie jest energetyczne, czysty, długi haj.

  162 zł
 • Opinie: 0

  Blue Cheese to hybryda Blueberry wybranej po sprawdzeniu wszystkich dostępnych na rynku oraz naszego Cheese.Powstałe rośliny mają świeży, owocowy smak borówek i słodki, owocowy zapach borówek z łatwo rozpoznawalnymi nutami oryginalnego Cheese.Działanie jest mocno euforyczne, daje dużo radości.

  162 zł
 • Opinie: 0

  Blue Cheese Automatic to automatyczna wersja naszego zdobywcy Cannabis Cup czyli Blue Cheese.Mamy tu super automat trzeciej generacji, dający topy o działaniu silnie odurzającym, gęste, twarde o słynnym serowo-borówkowym zapachu.

  162 zł
 • Opinie: 0

  Bubble Cheese to wyjątkowo owocowa i żywiczna odmiana, świetna dla wielbicieli haszu.Jest to połączenie smaku gumy balonowej i kush.Topy działaniem wgniatają w fotel.Rośliny są niskie z wielkim, tłustym głównym szczytem.

  162 zł
 • Opinie: 0

  Buddha Haze zapewnia wszystko czego możesz wymagać od odmiany Haze.Mamy tu geny słynnej Amnesi Haze i 'duchowej' sativy Manga Rosa, przywiezionej z Hiszpanii. Topy mają wspaniały, intesywny zapach mango i haze i niespotykany, maksymalnie świeży smak.Dziłanie jest mega energetyczne, radosne i motywujące do działania.

  162 zł
 • Opinie: 0

  Buddha Tahoe to nr 1 na High Times Cannabis Cup 2011Jest to masakrująca, czysta indica Kush. Super mocna, o ostrym smaku typowym dla odmian Kush, z lekką nutą cytryny. Klon Tahoe OG użyty do stworzenia tej wspaniałej odmiany dostaliśmy od słynnej ekipy Cali Connection z Kalifornii.

  162 zł
 • Opinie: 0

  Cheesedog to wynik poszukiwania oryginalnego smaku i zapachu, udało nam się osiągnąć świetny wynik łącząc Chemdawga 91 i naszego Big Buddha Cheese. Chemdawg przybył do nas z USA w '91 roku i od tego czasu został uznany za jedną z najlepszych odmian za swój nockoutujący haj i specyficzny, chemiczny smak. 

  162 zł
 • Opinie: 0

  Cheesus to głównie indica powstała przez skrzyżowanie Big Buddha Cheese z kanadyjskim God Bud. Odmiana ta wymaga trochę uwagi i szacunku, wtedy nagradza świetnym zbiorem lawendowo-owocowych topów. Działanie daje euforię wymieszaną z ciężkim odurzeniem.

  162 zł
 • Opinie: 0

  Cheesy Dick to odmiana o mega plonie i ostrym indyjkowym haju. Skrzyżowaliśmy geny hiszpańskiego klasyka czyli Moby Dick (Critical Mass x Jack Herer) z naszym oldschoolowym Big Buddha Cheese. Topy są pikantne, serowe i bardzo mocne, mają też bardzo dużo żywicy.

  162 zł
 • Opinie: 0

  Chiesel czyli długo wyczekiwana krzyżówka naszego Big Buddha Cheese z New York City Diesel wreszcie jest dostępna. Chiesel to mieszanka smaków i zapachów dla prawdziwych koneserów, znajdziesz tu niespotykaną mieszankę zapachu cierpkiego sera i diesla. W roślinach lekko przeważa sativa (60%) i zapewnia energetyczny haj, za to geny indica skracają czas...

  162 zł
 • Opinie: 0

  Chiesel w automatycznej wersji, gotowy w 75-95 dni od zera. Chiesel Automatic zapewni Ci wyjątkowy smak i zapach diesla i sera w szybkiej, niskiej wersji. Rośliny mają ogromny główny szczyt, kompletnie pokryty żywicą. Topy smakują jak pikantny hasz z nutą cytrusowego kusha, pachną intensywnie grejpfrutem, dieslem i serem. Działanie jest przyjemnym, mocnym...

  162 zł
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów