Najczęściej sprzedawane

 • Auto White Widow
  Auto White Widow

  This auto flowering plant is the auto flowering version of the White...

  63 zł
 • White Widow Automatic
  White Widow Automatic

  White Widow Automatic z Royal Queen Seeds to kolejna, automatycznie...

  36 zł
 • Critical Kush
  Critical Kush

  Critical Kush to efekt bardzo długiegiej pracy nad genami dwóch słynnych...

  151 zł
 • Passion 1
  Passion 1

  Passion #1® to Indica, stworzona w latach '70 w Kalifornii. W Holandii...

  91 zł
 • Cannatonic
  Cannatonic

  Cannatonic to medyczna odmiana o zawartości CBD równej zawartości THC....

  105 zł

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Biohazard Seeds

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Opinie: 0

  Auto 4:20 to jedne z największych i najbardziej produktywnych automatów na rynku, do tego bardzo łatwe w uprawie. Ta odmiana to efekt skrzyżowania innych dużych i bardzo produktywnych odmian automatycznych czyli Deimos i Automazar. Topy mają dużą moc i są pełne żywicy, pachną jak dobry haszysz.

  25 zł
 • Opinie: 0

  Auto Chingón es el resultado que hemos obtenido cruzando dos de las variedades automáticas más productivas con las que trabajamos: Somachigun y Deimos. Con maceteros de más de 17 litros las plantas pueden obtener un tamaño de entre 80-120 cm. con mucha ramificación.

  21 zł
 • Opinie: 0

  Una planta Automática que tendremos lista desde la semilla hasta la cosecha en 80 dĂ­as. Lo más caracterĂ­stico de ella es un crecimiento muy rápido, fuerte y potente, el cual provee unas plantas de tamaño enorme (más de 150 cm. en Exterior). 

  26 zł
 • Opinie: 0

  Auto Power to efekt wielu prób, których celem było stworzenie niewysokiej, automatycznej indyjki. Są to gęste, zwarte rośliny o niewielkich rozmiarach - od 40 do maks 100cm. Od zera do końca potrzebują do 10 tygodni. Topy Auto Power pachną lepkim Afghanem i smakują pikantnie, ziołowo. Mają świetne działanie relaksujące, idealne do głębszych przemyśleń i...

  25 zł
 • Opinie: 0

  Auto Somachigun to nowy standard wśród automatów. Odmiana uzyskana przez skrzyżowanie Critical+ Auto z AK47. Plon jest naprawdę zadziwiający jak na automat bo dochodzi do 130g/roślinę, do tego bardzo duża jest produkcja żywicy. Rośliny gotowe są po 75 dniach od zera i w zależności od warunków osiągają od 80cm do 150cm. 

  27 zł
 • Opinie: 0

  Big Lights to połączenie dwóch słynnych odmian, Big Bud, który uznany jest za najbardziej komercyjną odmianę ostatniej dekady dzięki swojej ogromnej produktywności orazNorthern Lights, odmiany, która urosła stała się legendą w latach '80 i '90 wielokrotnie wygrywając Cannabis Cup. 

  28 zł
 • Opinie: 0

  Criminal Jack to przygniatająca mocą hybryda Critical+ (znany z dużych plonów w krótkim czasie) i Jack Herer (znany ze smaku, zapachu i miażdżącego działania). Efekt jest bardzo szybki, mocny i długo się utrzymuje.  Topy smakują jak słodki skun z dodatkiem przypraw, pachną bardzo intensywnie. 

  29 zł
 • Opinie: 0

  Goddess Kali to mieszanka genów Criminal Jack i Kali Mist. Efekt to pełne wigoru rośliny, szybsze i bardziej produktywne niż Kali Mist ale zachowujące niepowtarzalny, kadzidłowy smak tej odmiany. Idą bardziej w stronę sativy, potrafią osiągać 120-160cm, ale są szybkie bo dojrzewają maksymalnie 65 dni. Plony to 500-550g/m2 indoor. 

  29 zł
 • Opinie: 0

  Jawar to odmiana na którą składają się geny legend (Jack Herer x Warlock x Northern Lights). Jawar oferuje wysoką jakość, plon jest umiarkowany bo 350-400g/m2 indoor. Smak jest bardzo intensywny, przypomina drewno z dodatkiem owoców. Zapach jest mocno słodki jak świeże owoce, bardzo charakterystyczny i można po nim rozpoznać Jawar.  

  32 zł
 • Opinie: 0

  Napalm to prawdziwa bomba, już od kiełka widać jaki ma wigor. Zalecamy krótką wegetację indoor, Topy Napalm mają wyjątkowo głęboki aromat cytrusowy i niespodziewanie pomarańczowy smak. Napalm to prawdziwa przyjemność, specjalnie dla najbardziej wymagających. Działanie jest bardzo euforyczne, świetnie zabija stres.  

  29 zł
 • Opinie: 0

  Somanta to efekt żądań naszych klientów, którzy mieli okazję testować pierwsze krzyżówki Somango z Critical+. Domagali się tego tropikalnego smaku mango w formie nasion, dlatego ustabilizowaliśmy tą krzyżówkę i wprowadziliśmy ją do sprzedaży.

  32 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów