Śledź nas na Facebooku

NASIONA MARIHUANY REGULARNE Jest 260 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 260 elementów
 • Opinie: 0

  ICE z Nirvany wynik długiej, intensywnej selekcji najlepszych roślin z połączenia Afganu, Shivy, Northern Light i Skuna. Jest to przykład świetnego połączenia jakości z ilością. Topy mają niewiele liści, są pokryte trychomami, a rośliny świetnie sobie radzą w każdych warunkach. Mają ciężkie, odurzające działanie, aromat zbliżony do diesla. ICE to...

  64 zł
 • Opinie: 0

  Nirvana Indoor Mix to 5 losowo wybranych odmian w świetnej cenie. Znajdziesz tu indyjki, sativy i hybrydy.

  64 zł
 • Opinie: 0

  Kaya Gold to wytrzymała odmiana, stworzona z myślą o ciężkim, chłodnym klimacie, dobra dla początkujących. Mimo przewagi genów sativy rośliny dojrzewają bardzo szybko. Topy Kaya Gold mają pikantny smak, dają mieszany haj, ogarniający zarówno ciało i umysł. Rośliny są bardzo odporne na choroby, szkodniki i warunki klimatyczne.

  64 zł
 • Opinie: 0

  Master Kush to hybryda Hindu Kush x Skunk. Jest to Holenderski klasyk. Rośliny osiągają średnią wysokość i są dobrze rozgałęzione i bardzo produktywne. Ma łagodny dym i przyjemny, ziemno-mszysty zapach. Działanie jest mieszane, umysłowo-fizyczne.

  64 zł
 • Opinie: 0

  Medusa to jedna z naszych najnowszych odmian, ma sobie geny Misty. Topy są jasno-zielone o głębokim aromacie i słodkim posmaku. Odmiana zdecydowanie dla koneserów. Działanie jest mieszane, umysłowo-fizyczne.

  64 zł
 • Opinie: 0

  Northern Light to świetna, indoorowa odmiana. Jej geny znajdziesz w większości dzisiejszych odmian. Jest to bardzo produktywna odmiana o twardych, gęstych topach lepkich od żywicy. Ĺšwietna komercyjnie. Smak jest łagodny. Działanie umysłowo-fizyczne.

  64 zł
 • Opinie: 0

  Papaya to szybka odmiana, odporna na choroby. Jest to indica świetna do metody SOG. Papaya ma egzotyczny, tropikalny aromat. Działanie jest relaksujące, prawie narkotyczne. Dobre medycznie. Rośliny są niskie, szybkie, produktywne i mocno żywiczne.

  64 zł
 • Opinie: 0

  Snow White to nasza najwyższej klasy odmiana z rodzaju 'białych' odmian. Rośliny są gęstsze i niższe niż White Widow. Topy mają łagodny smak i ciężkie, indyjkowe działanie.

  64 zł
 • Opinie: 0

  Super Skunk to nasza udana próba zwiększenia produktywności słynnego Skunk#1 poprzez skrzyżowanie go ze Skunkiem Special. Nasz Super Skunk stał się znany ze względu na potężną moc i mocny, dieslowy smak. Jest łatwy w obróbce i daje komercyjne plony.

  64 zł
 • Opinie: 0

  Swiss Cheese to bardzo wczesna hybryda Swiss Miss i ciekawego fenotypu Skunka #1 przywiezionego z UK do Holandii w 2007 roku. Swiss Miss dodaje skunowi old-schoolowego smaku i sprawia że ta odmiana jest trudna do powtórzenia. Rośliny są bardzo odporne na pleśń i świetne dla początkujących. Ma mieszane, fizyczno-umysłowe działanie i dają duże plony w...

  64 zł
 • Opinie: 0

  Chrystal to krzyżówka White Widow z Northern Light. Połączenie tych dwóch słynnych odmian daje duże, lepkie topy o naftowym zapachu. Działanie jest szybkie i mieszane, równocześnie poczujesz tripowy haj i odurzenie całego ciała. Chrystal to pokaĹşne zbiory pierwszorzędnej jakości - 1 Miejsca na Highlife Cup 2002.

  64 zł
 • Opinie: 0

  Bubblelicious to odmiana stworzona w środkowo-zachodniej części USA i sprowadzona do Holandii w latach '90, gdzie była dalej rozwijana. Rośliny są pełne wigoru i gotowe po 8 tygodniach kwitnienia. Bubblelicious jest bardzo słodka i pełna żywicy. Bardzo dobra medycznie. Niektóre rośliny mają bardzo wyraĹşny smak i zapach różowej gumy balonowej.

  64 zł
Pokazuje 1 - 12 z 260 elementów