Śledź nas na Facebooku

Indoor (do domu) Jest 934 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 934 elementów
 • Opinie: 0

  Blue Mystic to cudowna odmian, głównie indica (w 80%), na którą natknęliśmy się w Oregonie w Kalifornii i postanowiliśmy stworzyć z niej nasiona feminizowane. Rośliny są niskie, osiągają ok 1m wysokości i dobrze jest je przycinać żeby jak najbardziej się rozkrzaczyły. Ĺšrednio osiąga się 30-50g/roślinę i 300-500g/m2. 

  32 zł
 • Opinie: 0

  Blue Moonshine jest jedną z najwcześniej dojrzewających odmian z rodziny Blue. Hybrydę tę stworzono we wczesnych latach dziewięćdziesiątych. Nie jest ona odmianą komercyjną.

  204 zł
 • Opinie: 0

  Haze Berry to odmiana uwielbiana w Kalifornii. Powstała przez skrzyżowanie klasycznej indyjki Blueberry z Hazeową Sativą Shining Silver Haze. Działanie jest mieszana, odurzenie łączy się tu z energetycznym hajem. Smak jest słodki, owocowy a liście nabierają fioletowych odcieni. Odmiana jest ceniona zarówno przez medycznych jak i rekreacyjnych...

  38 zł
 • Opinie: 0

  ICE to prawie czysta indica, powstała przez skrzyżowanie Afganu z Northern Lights i Skunkiem. Topy ICE są wyjątkowo mocno pokryte żywicą, wyglądają jakby były oszronione stąd nazwa ICE. Jest to nasza najlepsza odmiana do robienia haszu dzięki ogromnej ilości żywicy jaką produkuje. Rośliny są bardzo niskie (mniej niż 1m), warto je przyciąć żeby były...

  32 zł
 • Opinie: 0

  Northern Lights to odmiana, która jest jedną z bardziej znanych, jej pochodzenie nie jest dokładnie znane, prawdopodobnie przywędrowała do Europy z zachodniego wybrzeża w Stanach, gdzie trafiła z Afganistanu. Jedni twierdzą że to 100% indica, inni że ma domieszki genów tajskich. Nasza Northern Lights rośnie na ok 1,2m wysokości i produkuje ok...

  34 zł
 • Opinie: 0

  OG Kush pochodzi z Północnej Kalifornii gdzie szybko stał się hitem, a niedługo potem znany był już na całym świecie. Popularność zdobył dzięki specyficznemu aromatowi i ogromnej mocy. Jest to wyjątkowa odmiana, którą ciężko porównywać z innymi. Geny OG Kush nie są w 100% znane, mówi się że to miks genów ChemDawg, Lemin Thai i Pakistani Kush. 

  34 zł
 • Opinie: 0

  Royal Caramel szybko staje sie klasyczną odmianą w Hiszpanii - skąd pochodzi. Na jej geny składają się najlepsze indyjki o ciężkim działaniu. Znajdziesz tu geny BlueBlack, Maple Leaf Indica i White Rhino. Rośliny są bardzo silne i gotowe indoor po ok 8-9 tyg kwitnienia, a outdoor pod koniec września. Plon indoor waha się od 500 do 650g/m2 w zależności od...

  32 zł
 • Opinie: 0

  Royal Moby to nasza zmodyfikowana wersja klasycznej, hiszpańskiej odmiany Moby Dick. Przeważają tu geny sativy przez co rośliny potrafią osiągnąć spore rozmiary (indoor do 2m, outdoor do 3m), ale czas kwitnienia jest w miarę krótki tj. 9-10 tygodni. Rośliny są bardzo produktywne i nie ma problemu aby uzyskać 600g/m2 (60-75g/roślinę). 

  38 zł
 • Opinie: 0

  Sour Diesel to słynna sativa. Jak wiele innych znakomitych odmian też przywędrowała z Kalifornii. Daje bardzo silny haj, energetyczny, motywujący do działania i pobudzający kreatywność. Potrzebuje 10 tygodni kwitnienia i nagradza plonem rzędu 600g/m2 przy tym zachowując maksymalną jakość. 

  36 zł
 • Opinie: 0

  Feminized and non-autoflowering version with an ultra fast flowering of one of the most sweet and aromatic strains of our catalogue. This genetic is a hybrid resulting from the cross between a selected genetic line of S.A.D. Auto and a Black Domina elite clone selected in 1998.

  76 zł
 • Opinie: 0

  Nazwa LSD wzięła się z tego że ta krzyżówka old schoolowego Skuna  i Mazara ma wyjątkowo tripowe działanie. LSD to mocne, wytrzymałe rośliny o dużej odporności na choroby, które radzą sobie w każdych warunkach. 

  151 zł
 • Opinie: 0

  Attending to the request of our friends and clients we introduce the feminized and non-autoflowering version of our much appreciated Cream Mandarine Auto.

  98 zł
Pokazuje 1 - 12 z 934 elementów