Śledź nas na Facebooku

Duże paczki Jest 57 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów
 • Opinie: 0

  Sour Diesel to słynna sativa. Jak wiele innych znakomitych odmian też przywędrowała z Kalifornii. Daje bardzo silny haj, energetyczny, motywujący do działania i pobudzający kreatywność. Potrzebuje 10 tygodni kwitnienia i nagradza plonem rzędu 600g/m2 przy tym zachowując maksymalną jakość. 

  36 zł
 • Opinie: 0

  Skunk #1 to absolutny klasyk, którego geny znajdują się w większości dzisiejszych odmian. W 75% jest to sativa, nad którą pracowaliśmy wiele lat aby wzmocnić znany słodki smak i zwiększyć plon tej wspaniałej odmiany. Nasz Skunk #1 osiąga między 1 a 1,5m wysokości, ma ogromny główny szczyt i jest bardzo łatwy w uprawie. 

  32 zł
 • Opinie: 0

  Royal Moby to nasza zmodyfikowana wersja klasycznej, hiszpańskiej odmiany Moby Dick. Przeważają tu geny sativy przez co rośliny potrafią osiągnąć spore rozmiary (indoor do 2m, outdoor do 3m), ale czas kwitnienia jest w miarę krótki tj. 9-10 tygodni. Rośliny są bardzo produktywne i nie ma problemu aby uzyskać 600g/m2 (60-75g/roślinę). 

  38 zł
 • Opinie: 0

  Jeżeli byłeś w Amsterdamskich coffeeshopach to wiesz jaką popularnością cieszą się odmiany Haze. Mają świeży smak i energetyczny haj, który każdy uwielbia. Problem w tym że rosną bardzo długo. Rozwiązaniem tego problemu jest Royal Haze Automatic. Połączyliśmy geny jednej z wyśmienitszych odmian haze - Amensia Haze ze Skunkiem i z odmianami kwitnącymi...

  34 zł
 • Opinie: 0

  Royal Dwarf to podobny do drzewka bonsai automatycznie kwitnący skunk. Rośliny są niskie (50-60cm), kompaktowe, pełne gęstych topów o produktywności ok 40g/roślinę. Geny skuna nadają tej odmianie specyficzny, mocny aromat i zapewnia że topy są twarde i pełne żywicy. Gotowy do zbioru po 8-9 tygodniach od nasiona. Działanie jest radosne, relaksujące,...

  24 zł
 • Opinie: 0

  Critical is one of our most popular strains. A winner of many awards in Spain and loved by commercial growers around the world for its strong growth and large yields. Our Royal Critical Automatic was bred to be just like Critical, the autoflowering genetics just make it easier to grow. 

  34 zł
 • Opinie: 0

  Royal Creamatic to najnowszy członek rodziny automatów Royal Queen Seeds. Jest to krzyżówka naszego najlepszego automatu z bardzo popularną hiszpańską indyjką Cream Caramel, która łączy w sobie geny BlueBlack, Maple Leaf Indica i White Rhino. Cream Caramel znana jest ze swego intensywnego, karmelowego smaku i silnego fizycznego odurzenia.

  32 zł
 • Opinie: 0

  Royal Cheese Automatic to rasowy skun, pozwala skosztować typowego smaku Cheese w krótkim czasie i bez wysiłku. Ten automat jest szubki (od zera do końca w 10 tygodni) i bardzo produktywny (40-135g/roślinę). Jest to bestseller w Royal Queen Seeds. Rośliny osiągają maksymalnie 100cm i dają silne, fizyczne działanie. 

  34 zł
 • Opinie: 0

  Royal Cheese (60% Indica/4-% Sativa) to nasza odsłona słynnej brytyjskiej odmiany Cheese, czyli skuna o wyjątkowo śmierdzącym, serowym zapachu. Nasz Royal Cheese osiąga ok 1,5m wysokości indoor i produkuje 450-550g/m2 (45g/roślinę). Rośliny w pełni dojrzewają w 8 tygodni i wtedy mają najlepszy smak, można je trzymać do 10 tygodni, wtedy działanie będzie...

  32 zł
 • Opinie: 0

  Royal Caramel szybko staje sie klasyczną odmianą w Hiszpanii - skąd pochodzi. Na jej geny składają się najlepsze indyjki o ciężkim działaniu. Znajdziesz tu geny BlueBlack, Maple Leaf Indica i White Rhino. Rośliny są bardzo silne i gotowe indoor po ok 8-9 tyg kwitnienia, a outdoor pod koniec września. Plon indoor waha się od 500 do 650g/m2 w zależności od...

  32 zł
 • Opinie: 0

  Sweet Skunk Automatic bardzo przypomina w smaku, działaniu i wyglądzie Green Poison, na którego genach bazuje. Różnica jest taka że od zera do zbioru potrzebuje zaledwie 8 tygodni, do tego rośliny są dyskretne, nie za duże i zazwyczaj mają ok 60-80cm. 

  36 zł
 • Opinie: 0

  White Widow Automatic z Royal Queen Seeds to kolejna, automatycznie kwitnąca odsłona słynnej holenderskiej odmiany. Tak jak oryginał ma ciemno zielone, szerokie liście i jest kompletnie pokryta kryształkami żywicy. Działanie jest mocniejsze i bardziej fizyczne niż w oryginale i rośliny są mniejsze - zazwyczaj ok 50cm. 

  36 zł
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów