Katalog

Stan:

Śledź nas na Facebooku

Autoflowering (autokwitnące) Jest 399 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 399 elementów
 • Opinie: 0

  Auto Afghan Mass to rośliny o sporym plonie, gotowe 60-65 dni od zera. Topy tej odmiany są bardzo mocno żywiczne dzięki genom Afghani. Działanie jest narkotyczne, ciężko odurzające bo Auto Afghan Mass ma dużo CBD. Ĺšwietna, aromatyczna i mocna odmiana o dużej produktywności.

  82 zł
 • Opinie: 0

  Auto Bubble Gum to mocno owocowa odmiana automatycznie kwitnąca. Gotowa do po 60 dniach od zera. Topy są mocno pokryte żywicą, mają dużo CBD i THC przez co działanie jest ciężki i narkotyczne. Auto Bubble Gum pachnie truskawkami.

  82 zł
 • Opinie: 0

  Auto Cheese Berry to automatyczna wersja naszej pysznej krzyżówki Cheese x Blueberry. Wersja auto zachowuje wspaniałe połączenie smaków i aromatów tych dwóch odmian. Działanie jest odurzające, medyczne.

  82 zł
 • Opinie: 0

  Auto Blue Diesel to połączenie jednych z lepszych genów automatycznych (Auto Biodiesel Mass x Auto Blueberry). Doskonale łączy w sobie aromat i smak tych odmian; czuśc diesla, cytrusy i słodki smak borówek. Topy tej odmiany zawierają bardzo dużo słodkiej żywicy i CBD co przekłada się na narkotyczne odurzenie. Gotowe do zbioru po 60 dniach. 

  25 zł
 • Opinie: 0

  Auto Heavy Bud to produktywna hybryda Skuna i Automatycznej Indyjki. Rośliny są nieduże, szybkie (60-70 dni od nasiona) i dobrze rozgałęzione. Topy są słodkie i owocowe, dają gęsty dym o pełnym smaku.

  21 zł
 • Opinie: 0

  Auto Jack Herer od początku pokrywa się błyszczącymi trychomami, produkcja żywicy jest spektakularna. Topy są wyjątkowo tłuste i długie o smaku i aromacie przypraw i drewna. Jest to jeden z mocniejszych automatów, ma silne nakręcające działanie mentalne.

  25 zł
 • Opinie: 0

  Auto Kaya 47 to niewielki automat, gotowy w 70-80 dni. Ma duży centralny szczyt i mnóstwo mniejszych topów więc możesz oczekiwać ok 400g/m2. Aromat jest intensywnie owocowy i słodki. Rośliny są odporne na pleśń.

  29 zł
 • Opinie: 0

  Legendarny New York City Diesel (Mexican Sativa 40%/Afghan Indica 60%) teraz w wersji automatycznej, gotowej po 60-65 dniach od nasiona. Zachowuje wyjątkowy zapach Diesla - miesza się tu zapach benzyny, cytrusów takich jak grejpfrut, mandarynka i pomarańcza ze słodkimi winogronami i przyprawami. Rośliny są niewysokie i ale całkiem spore i produktywne. 

  25 zł
 • Opinie: 0

  Auto Skunk 47 to kombinacja genów Auto Critical Mass z wyselekcjonowaną, najlepszą rośliną Auto Kaya 47. Działanie jest długie i fizyczne, mocno relaksujące, dobrze sprawdza się zarówno medycznie jak i rekreacyjnie. Topy mają pyszny smak słodkich brzoskwiń i mango.

  26 zł
 • Opinie: 0

  Auto Skunk Mass gwarantuje gęste topy z mnóstwem żywicy. Aromat jest słodko-owocowy.

  21 zł
 • Opinie: 0

  Auto Somango to nowe pokolenie automatów. Aromat i tropikalny smak są niepowtarzalne i zadowolą każde podniebienie. Na pewno jest to jeden z najlepszych automatów jeżeli chodzi o smak. Działanie jest umiarkowanie narkotyczne. Rośliny są dobrze rozgałęzione a topy mają spore rozmiary.

  21 zł
 • Opinie: 0

  A mix of all our autoflowering strains. Because they were mixed together in the packaging process we have decided to offer you this house blend at a lower price without any compromise of quality. Ideal for outdoor summer growing in colder zone or all year round indoor.

  73 zł
Pokazuje 1 - 12 z 399 elementów